Saldırıya Uğrayan Bahar Candan'ın Son Halini Kardeşi Nihal Candan Paylaştı

Uludağ'da katıldığı partide bir erkeğin saldırısına uğrayan Bahar Candan'ın yüzüne 10 dikiş atıldı. Hastaneden taburcu edilirken ablası Nihal Candan, yanından ayırmadığı kız kardeşinin son halini paylaştı.

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2021

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında yarışan Bahar Candan, Uludağ'da katıldığı bir partide tanımadığı bir erkeğin saldırısına uğradı. Yüzüne kesici bir aletle yara alan Candan'ın yanağına 10 dikiş atıldı. Tedavisi yapılan Candan, hastaneden taburcu edilirken ablası Nihal Candan da bir an olsun yanında ayrılmıyor.

KARDEŞİNİN SON HALİNİ PAYLAŞTI
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Nihal Candan, kız kardeşinin hastane odasında çektiği fotoğrafını paylaşarak "Merak eden herkese teşekkürler. Gerçekten çok kötü bir gece geçirdik ailecek. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyada kötülüğün son bulması dileğiyle" dedi.

Öte yandan kardeşinin yaşadıklarını unutması için elinden geleni yaptığını söyleyen Nihal Candan, dün hastaneden taburcu ettirdiği Bahar'ı yemeğe çıkarmayı da ihmal etmedi.

BAHAR'I YARALAYAN KİŞİ NÖBETÇİ MAHKEMEYE ÇIKARILDI
Öte yandan dün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Nihal Candan, Bahar'a saldıran kişinin tanımadıkları Murat isimli biri olduğunu ve nöbetçi mahkemeye çıkarılarak işlemlerin devam ettiğini söyledi.Bahar Candan ise yaşadığı olay sonrası Instagram hesabından hiç paylaşım yapmadı.