Sadakatsiz'in Yeni Sezon Tanıtımı İzleyicileri Heyecanlandırdı! Peki Yeni Sezon İlk Bölüm Ne Zaman?

Kanal D, Sadakatsiz'in yeni sezon tanıtımını yayınladı. Tanıtım, Sadakatsiz izleyicilerini heyecanlandırdı. Peki yeni sezon ilk bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2021

Birçok dizisinin sezonun açılışını yapmasıyla birlikte geçtiğimiz sezonun iddialı dizisi Sadakatsiz'in yeni bölümleri de merak konusu olmuştu. Yeni sezon tanıtımıyla birlikte Sadakatsiz 2. sezonu için ilk paylaşım gelmiş oldu. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Sadakatsiz, çok yakında yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Yasak aşk üçgenini anlatan dizinin yeni sezonu, yine ihanet ile sadakatin savaşına sahne olacak.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
Sadakatsiz 2 Haziran Çarşamba yayınlanan 31. Bölümüyle ilk sezonunu geride bırakmıştı. Final sahnesine Derin ve Asya'nın arabayla uçurumdan düştüğü anlar damga vurmuştu.

Asya’nın Derin’in hamilelik yalanının ortaya çıkarması, iki kadın için yeni bir yüzleşmeye neden oldu. Asya ve Derin’in birbirine kanıtlamak istediği gerçekler geçmiş ve geleceğin çetin bir hesaplaşmasına dönüştü.