Sadakatsiz 19. Bölüm Fragmanı: Çocuğun Babası Haluk..

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz'in 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül'ün yanına gelen Selçuk'un annesi Hicran, yıllar sonra büyük sırrını açıklıyor ve Selçuk'un Haluk'un oğlu olduğunu söylüyor. Gerçeği öğrenen Gönül ise eşi Haluk'a hesap soruyor.

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2021

İŞTE O FRAGMAN

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisinin merakla beklenen 19. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

Dün akşam 18. bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz'de annesinden babasının Haluk olduğunu öğrenen Selçuk, Haluk'un kapısına dayanarak gerçeği açıkladı. Son bölüme damga vuran diğer bir olay ise Derin ve Volkan'ın birbirine girmesi oldu. İkili arasında çıkan tartışma bir anda seslerin yükselmesiyle kavgaya dönüştü. Derin, Volkan'ın sürekli ortadan kaybolmasına ve onunla ilgilenmemesine tepki gösterdi. Derin'in bu baskılarından çok sıkılan Volkan ise artık kendini rahat bırakmasını söyledi.

ETTİAsya'nın dönmesiyle daha da hırslanan Derin, bu defa başka bir yol denedi. Asya'yı rezil etmek için onu geçmişinden vurmayı seçti. Vakıftaki toplantı sırasında Asya gider gitmez, arkasından konuşmaya başladı. Volkan'a hala takıntılı olduğunu, geçmişinde annesinin babasını öldürdüğünü ve intihar ettiğine kadar tüm sırlarını bir bir ortaya döktü. Derin'in anlattıkları herkesi çok şaşırttı.