Sadakatsiz’i Gerçek Sanan Seren Serengil’le Bir Darbe De Volkan'dan

Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”, son günlerde Seren Serengil’in gazabına uğradı! Dizide Volkan’ı oynayan Caner Cindoruk da kendini kurtarmak için eğlenceli bir paylaşım yaptı.

Eklenme Tarihi: 02 Mart 2021

Bu sezonun en sevilen dizilerinden biri şüphesiz ki “Sadakatsiz” oldu. “Doctor Foster” dizisinden uyarlanan “Sadakatsiz”, ilk bölümünden beri izleyicileri ekran başına çiviliyor. Çünkü öykü hepimiz için çok tanıdık!

Dizinin klişe ama eskimeyen bir öyküyü “kadının intikamı” temasıyla ele alması ratinglerde de iyi sonuç verdi. Ama “aldatan eş” ve “öteki kadın” sosyal medyada bol bol hakarete uğramaya başladı. Örneğin, Caner Cindoruk ilk bölümlerden sonra Volkan’ı hedef alan paylaşımlara eğlenceli bir dille cevap vermişti.

Melis Sezen de bir kadının aldatılmasına vesile olan Derin’i oynadığı için epey tepki çekti. Neyse ki, çoğu izleyici oyuncu ve dizi karakteri ayrımını yapabildiği için fazla sorun yaşanmadı. Ama gördük ki, Seren Serengil bu ayrımı yapamıyor!

Seren Serengil, evli erkeklerle beraber olan kadınlar konusunda çok saldırgan davranan biri. Aldatan erkeklere savaş açtığını henüz görmedik! Hal böyle olunca, “Sadakatsiz”in en sadık izleyicilerinden biri de Seren Serengil oldu. Ama Derin yerine Melis Sezen’i hedef alan yorumlar yapmaya başlayınca alay konusu oldu. Seren Serengil, önceki gün büyük bir şok yaşadı. Çünkü Cansu Dere ve Melis Sezen setten bir fotoğraf paylaştı. Seren Serengil de “Derin ve Asya nasıl selfie çeker?” diye çıldırdı tabii ki!Seren Serengil, bu selfieyi kınamak için resmen destan yazdı. Sonra da, “bunları gündeme gelmek için yaptığını” itiraf etti. Dizinin yapım şirketi Medyapım da Seren Serengil’le alay eden bir gönderi paylaşınca olay büyüdü!