Sadakatsiz 25. Bölümde Neler Olacak? Derin Öldü mü?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı. 25. bölümde neler yaşanacak?

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2021

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 7 Nisan Çarşamba akşamı 25. yeni bölümüyle ekrana gelecek. 24. bölümün sonunda bataklıkta bir kadının cansız bedeni bulunmuş ve herkes kimlik tespiti için ortaya koşmuştu. Yeni bölümde ise gerçek ortaya çıkıyor.

ASYA, DERİN'İ YARALI HALDE BULUYOR

Sadakatsiz yeni bölümde Derin, yaralı halde Asya'nın evine geliyor. Bulunan cansız beden Derin'e ait olmayınca Volkan rahat bir nefes alıyor. Asya ise gece evinin yakınlarında Derin'i görünce peşinden koşarak onu durdurmaya çalışıyor. Derin'in kanlar içinde Asya'nın kollarında yığılıyor. Derin'i kimin yaraladığı ise yeni bölümle ortaya çıkacak.

DERİN'İ KAYBOLMASINDA TÜM OKLAR VOLKAN'A ÇEVRİLDİ

Derin'in kaybolmasından sonra her şey incelenmeye başladı. Evde inceleme yapan ekip, Derin'in günlüğünü buldu. Günlükte yazanlar herkesi şoke etti. Derin'in Volkan'dan korktuğunu ifade ettiği satırlar dikkat çekti.

Bu durum polis soruşturmasının seyrini de değiştirdi. Derin'in günlüğünde Volkan hakkında yazdıkları sonrasında Melih de duruma el koydu. Volkan'ın telefonundan Derin'e gönderilen 'Seni öldüreceğim' mesajı sonrasında da tüm gözler Volkan'ın üzerine çevrildi.