Ronaldo'dan tecavüz itirafı: Ters ilişkiye girdik ama...

Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'taki bir otelde Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Ronaldo sonunda herşeyi itiraf etti.

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018

Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'taki bir otelde Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Der Spiegel'e verdiği röportajda Ronaldo'nun kendisine 2009 yılında tecavüz ettiğini söyleyen Mayorga, Portekizlinin kendisini ters ilişkiye zorladığını belirtmişti.

''ACIYIP ACIMADIĞINI SORDU'': Mayorga, söz konusu olayla ilgili olarak "Bana canımın acıyıp acımadığını sordu. Sonrasında dizlerinin üstüne çöktü ve '%99 oranında iyi bir insanım ancak kalan %1 hariç.' dedi." sözlerini kullanmıştı. Der Spiegel dergisi de Ronaldo'nun Mayorga'ya verdiği 325 bin euroluk sus payının belgelerini yayımlamıştı.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEMİŞTİ: Ronaldo cephesi ise tecavüz iddialarını kesin bir dille yalanlayarak Mayorga'nın kendileri üzerinden prim yapmaya çalıştığını savunmuştu.

BELGELER YAYINLANDI: Söz konusu iddialarla ilgili olarak Der Spiegel, gündeme bomba gibi düşecek yeni belgeyi yayımladı. Belgelerde Mayorga'nın olaydan sonra polise giderek ünlü bir sporcu tarafından tecavüze uğradığını söylediği ancak isim vermediği yazılıyor.