Ronaldo uslanmıyor! Yeni gözdesi mesajları ifşa etti

İtalyan model Manuela Ferrera, başı şu sıralar tecavüz suçlamalarıyla belada olan Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında bomba bir itirafta bulundu.

Eklenme Tarihi: 01 Kasım 2018

İtalyan model Manuela Ferrera'dan Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo hakkında bomba bir itiraf geldi. Seksi model, ülkesinde yayım yapan Diva e Donna dergisine verdiği röportajda başı su sıralar tecavüz suçlamalarıyla büyük belada olan Ronaldo için şunları söyledi:

''BENİ TEBRİK ETMEK İSTEMİŞ'': "Cristiano, ortak bir arkadaşımızdan telefonumu alarak bana ulaştı. Kendisiyle cep telefonumdan bir süre mesajlaştık. For Men 2019 çekimindeki fotoğraflarımı görmüş ve bu nedenle beni tebrik etmek istemiş."

''BENİM İÇİN YAKIŞIKLILIĞIN SİMGESİ'': "Bana çok güzel olduğumu söyledi. Ronaldo gibi bir erkekten böylesi bir övgü almak gururumu okşadı.'' diyen Manuela Ferrera, ''Çünkü etrafı çok güzel kadınlarla çevrili ve kendisi de benim için yakışıklılığın simgesi." şeklinde konuştu.

''GERÇEK HER ZAMAN ÖNCE GELİR'': Ronaldo, geçtiğimiz günlerde kendisine yöneltine soru üzderine "Bu konuda yalan söylemeyeceğim. Yaşamımda çok mutluyum. Avukatlarım da eminler ben de. En önemlisi futbolumla ve hayatımla çok mutluyum. Öte yandan bakmak yükümlülüğünde olduğum insanlar var. Gerçek her zaman önce gelir ve bu yüzden rahatım." ifadelerini kullanmıştı.