Rihanna'nın süper minisi olay oldu

Yılın en önemli moda etkinliği olarak bilinen Met Gala, ABD’nin New York şehrinde düzenlendi. Met Gala 2018 gecesinin yıldızı ise Papa'yı andıran kıyafetiyle Rihanna oldu. Derin göğüs dekolteli ve bacaklarını ortaya çıkaran mini elbisesiyle Rihanna, herkesi kendine hayran bıraktı. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 08 Mayıs 2018

Her yıl Metropolitan Sanat Müzesi’nin Kostüm Enstitüsü yararına düzenlediği ve dün gece ABD’nin New York şehrinde yapılan 2018 MET Gala’nın teması “Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination” (Cennetlik Bedenler: Moda ve Katolik Hayal Gücü) olarak belirlendi. Geceye katılan Rihanna, Sarah Jessica Parker, Kim Kardashian, Madonna gibi yıldızlar temaya uygun kıyafetler giydi. İşte MET Gala’ya damga vuran Hristiyanlık vurgulu kıyafetler...

RİHANNA ÖN PLANA ÇIKTI

Tam bir moda gecesine sahne olan Met Gala, bu sene de meraklılarını hayal kırıklığına uğratmadı. Pazartesi akşamı düzenlenen etkinliğe ünlü yağdı. Rihanna'dan Jennifer Lopez'e, Bella ve Gigi Hadid'den Madonna'ya, Kim Kardashian'dan Irina Shayk'a kadar kimi ararsanız oradaydı. ABD'nin New York kentindeki Metropolitan Sanat Müzesi'nde düzenlenen gecede belki de en ilginç kıyafeti giyen, ter zaman tarzıyla ön plana çıkan Rihanna'ydı.

30 yaşındaki şarkıcı, Maison Margiela imzalı kıyafetiyle Papa'yı andırıyordı.

Mini eteğiyle uzun bacaklarını gözler önüne seren Rihanna, kıyafetini uzun pelerin tarzı geniş yakalı bir ceketle tamamlamıştı.