Reytinglerde dibi gördüler! Performanslarıyla hayranlarını korkutan yerli diziler

Her ay reyting listelerine göz atıp ekranın en çok izlenen dizilerini sizin için sıralıyoruz. Ama bir de bitmeye yüz tutanlar ve ciddi anlamda hayalkırıklığı yaşayanlar var. İşte o diziler... (Pelin Arslan - Onedio)

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018

1. Can Kırıkları dizisi pazartesi gün 19.'su olarak ATV'de miladını doldurmuş olmalı. Başladığından beri hiç yüksek bir reyting almayan dizi 1-2 haftaya diziler mezarlığına gömülür.

Hande Doğandemir Güneşin Kızları'ndan beri hiç aradığını bulamadı. Seçkin Özdemir bahtsızlığını da herkes bilir, tutan dizisi yok. Geçmiş olsun ne diyelim.

2. Bir Deli Rüzgar bizi de hayalkırıklığına uğrattı, epey güveniyorduk. Dram gibi dram dediğimiz dizi 3 reyting bile alamıyor ve TOTAL dizisi olmasına rağmen 12. olarak günü kapıyor. Fox TV cumartesi gününe bir alternatif bulduğu an bitirebilir.

Oyuncuları taze kanlardan, konusu epey enteresan bir hikayeden geliyor. Ama seyirci Erkenci Kuş ve Kalk Gidelim'i bırakmıyor belli ki. O gün giren tüm yeni dizilerin selası okunuyor.

3. Asla dizi tutturamama konusunda çağ açıp çağ kapatan Kanal D, belki de elindeki en TOTAL dramından da olmak üzere. İyi bir dizi en az 5 reyting alır, 3'ün altına düşen yavaş yavaş yok olur gider. Bir Umut Yeter yakında 2'nin de altına düşecek gibi.

Cumartesi gününe koymak yerine çarşamba günü şanslarını deneseydiler keşke. Kanal D elinde daha iyi bir alternatif barındırmıyordur diye düşünüyoruz. Ama bu dizi de 2-3 bölüm sonra bir şekilde tarihe karışanlardan olacaktır.

4. Bir Litre Gözyaşı: Konu acayip dram, oyuncuların hepsi reyting garantili, kitlesi olan insanlar. Ama maalesef beklenen olmadı. Yine de bir umut haftadan haftaya yükselebileceğini, 3 reytingi aşabileceğini umuyoruz.

Yine Kanal D bahtsızlığı galiba...