28 Haziran Perşembe reyting sonuçları: Dünya Kupası, Fatih Portakal lider kim?

2018 Dünya Kupası ve diğer programlar 28 Haziran reyting sonuçları için mücadele verdi. Kupada sona yaklaştıkça sürpriz sonuçlar elde edilmeye devam ederken Survivor'da yaşanan üzücü olay nedeniyle yeni bölüm ekrana getirilmedi.

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2018

Televizyon kanalları resmi olarak yaz ekranına geçiş yaptı. Yeni diziler başlamadan ekran hayli boş kaldı. TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor, Alper Baycın'ın ölümü nedeniyle yayınlanmadı. 2018 Dünya Kupası ise ekranlarda fırtınalar estiriyor. ATV'de ise Kocaman Ailem yayınlanırken, FOX TV'nin en iddialı yapımı diğer kanallardan farklı olarak Fatih Portakal ile Ana Haber. 28 Haziran 2018 Perşembe, AB ve ABC reyting sonuçları ne? Gelin 28 Haziran 2018 Perşembe akşamı televizyonda neler olmuş birlikte bakalım. İşte 28 Haziran 2018 Perşembe reyting sonuçları...

Survivor yeni bölümü, Alper Baycın'ın ölümü nedeniyle yayınlanmadı.

Sosyal medyanın zirvesinde ise 2018 Dünya Kupası hakimiyeti sürüyor.

Gecenin reyting sonuçlarının zirvesinde FOX TV'de yayınlanan Fatih Portakal ile Ana Haber yer aldı. Peki diğer yapımlarda ve kanallarda durum ne? Diğer televizyon kanalları reytinglerde nasıl sonuçlar aldı?