13 Haziran Çarşamba reyting sonuçları: Survivor ve Sen Anlat Karadeniz lider kim?

13 Haziran 2018 reyting sonuçları Survivor ve Sen Anlat Karadeniz arasında yaşanan rekabette hangi projenin üstün geldiğini gösterdi.

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018

Survivor 2018 ve Sen Anlat Karadeniz 13 Haziran reyting sonuçları için yarıştı. Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finali yapmasının ardından reytinglerde yaşanan rekabet azalırken SAK dizisi olarak bilinen Sen Anlat Karadeniz de dün akşam ekrana gelen son bölümü ile sezon finalini takipçilerinin beğenisine sundu. Peki, 13 Haziran reyting sonuçları neler ve AB reyting sıralaması nasıl şekillendi?

Dizilerin sezon finallerini yaptığı haftada sevilen yarışma programında ise eleme heyecanı yaşandı.Merve Aydın, Hakan ve Sema'nın eleme adayları arasında yer aldığı Survivor 2018 adlı yarışma programında rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim Merve Aydın oldu.

Vedat'ın şikayetleri nedeniyle Nefes'i hapse girmesini istemeyen Tahir, Sen Anlat Karadeniz'in sezon finalinde Rusya planını devreye sokmaya karar verdi.

Total'de ATV'in sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde 33.28 share ile zirveyi kaptı.

İkinci sırada 18.38 share ile ATV'de yayınlanan İmsak Vakitleri yer alırken, üçüncü sırada da 19.11 share ile İmsak Vakitleri yer aldı.