Reyting savaşları iyice kızışıyor! 5 yeni dizi birden kapışacak!

Yeni sezon çok hızlı başladı iddialı yapımlar ard arda yayınlanmaya devam ederken pazar günü için 5 sürpriz birden yaşanacak.

Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2018

Heyecanlı ve birbirinden iddialı dizilerin ekran savaşına başladığı yeni sezonda 5 yeni dizi birden geliyor. Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek dizilerden yapımcıların beklentileri çok büyük.

Yaz döneminde başlayan birçok dizinin ekran ömrü sezon başında bitmese de yeni sezonda başlayan diziler bu açığı kısa sürede kapattı. Hergün her kanalda farklı bir dizi izleyen seyirciyi ise pazar günü 2 farklı yeni dizi bekliyor.

Kanal D, Fox TV, ATV ve TRT 1'de pazar günü 5 farklı dizi birden kapışacak. TRT 1'de yeni sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Elimi Bırakma pazar günü yayınlanacak. Aynı zamanda FOX'un dizisi Savaşçı ise yeni oyuncu kadrosu ile pazar günü ekrana gelecek.

NEFES NEFESE SÜRPRİZİ: Star TV'nin büyük umutlarla yayınladığı dizi Nefes Nefese'nin final yapacağı kulislerde konuşulurken kanal ters köşe yaptı ve pazar günü Nefes Nefese'yi devam ettirme kararı aldı.