Programdan programa koşan Gizem Ay kimdir?

Katıldığı yarışma programlarıyla adını duyuran Gizem Ay kimdir?

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017

illiyet yazarı Sina Koloğlu bugünkü köşesinde programdan programa koşan isimleri deşifre etti. İşte Sina Koloğlu'nun o yazısı: BİR GÜN EŞ ARIYOR ERTESİ GÜN MANKEN OLUYOR Turan Yener, 28 Mart 2017 tarihinde ATV’de yayınlanan ‘Esra Erol’da programına katılarak, Sevinç adında bir kadına talip oldu. Ardından Serap Paköz’ün TV8’de sunduğu ‘Gerçeğin Peşinde’ye Turhan Yener adıyla cinayet itirafçısı olarak katıldı. Hatta itirafı üzerine, polis tarafından gözaltına alındı.

Yarışma programlarının masum olmayan profesyonel bir cast listesi var. İşte size cast örümcek ağından küçük bir kesit. Pazarcıydı gelin adayı oldu, mankenliğe oynarken karavanda yemek yapmaya başladı... ‘Ana Ocağı’, ‘İşte Benim Stilim’ ve ‘En İyi Benim’ Yarışmaları dört başka programın kadrosunu oluşturmuş! Ne ‘Ana Ocağı’ymış! Her yarışma programı bir başka programın listesini oluşturuyor. Ağzı laf yapan, eli yüzü düzgün ve rol yapma yeteneğiniz varsa programdan programa koşuyorsunuz. TRT’deki ‘Ana Ocağı’nın, Kanal D’nin ‘Kısmetse Olur’unu beslediği ortaya çıktı. Demet Kasar, ‘Ana Ocağı’nda pazarcıydı.

Baktık, ‘Kısmetse Olur’da gelin adayı olmuş. Ayça Beğen, hayvanlara yağlı salça yediriyordu. Gelin adayı oldu, evlenemedi. Dışarı çıktıktan sonra Aykut Alagöz’le sevgili oldu. Travestilerle takıldığını öne sürerek kendisini terk ettiğini ağlayarak açıkladı.

Mesela, ‘Ana Ocağı’nın temiz köy ortamından şehrin ‘Kısmetse Olur’una giden bir başka isim Merve Yurdakul olmuş. ‘Bugün Ne Giysem’de bulunduğu da tespit edilmiş. Bu yarışmadan Ramazan Kalyoncu, Show TV’deki ‘Göz6’na transfer olmuş ve orada verdiği seksi pozlarla genç kızlarımızı peşinde koşturduğu yönünde haberler çıkmış.