Prens Selman Türk düşmanı prens ile fena dağıttı içki su gibi aktı

Cemal Kaşıkçı olayı yüzünden baskı altında olan Suudi Arabistan veliaht prensi Muhammed bin Selman Birleşik Arap Emirlikleri Veilaht prensi Muhammed bin Zayed el Nahyan ile alemde yakalandı.

Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2018

Cemal Kaşıkçı'nın vahşice öldürülmesi emrini vermekle suçlanan Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman (MbS) kankası, sırdaşı ve akıl hocası Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Veliaht Prensi Şeyh Muhammed bin Zayed el Nahyan'la fena dağıttı. İki prensin lüks bir yattaki partisinde alkol su gibi akarken, kadınlar ve sarhoş prenslerin görüntüleri sosyal medyaya düştü.

Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'da vahşice öldürülmesi nedeniyle zor günler geçiren Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, cinayetten sonra ilk yurt dışı gezisine çıktı. Selman, Kaşıkçı cinayetinde dellillerin yok edilmesi konusunda kendisine yardım ettiği belirtilen BirleşiK Arap Emirlikleri Veliaht Prensi'nin davetlisi olarak bu ülkeye gitti.

Nahyan, misafirini havalimanında karşıladı. İkili, beklendiği gibi samimi görüntüler verdi. Suudi Veliaht Prensin ülkeyi ziyareti, 'Bin Selman BAE'ye hoşgeldi' etiketiyle sosyal medyada gündem oldu.

Ancak asıl kasırga, prenslerin katıldığı akşam partisinden sonra koptu. Konuklar Dubai'deki lüks bir yatta bir araya geldi.