Pop yıldızı Ginta'dan Can Yaman'a övgü dolu sözler

Bundan 1 ay önce Milano'da bir partide Can Yaman'la biraraya gelen pop yıldızı Ginta'dan oyuncu Can Yaman'a övgü dolu sözler.. Ginta Can Yaman'a ne dedi? İşte detaylar...

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2020

Nilüfer Şensöz/ Medyafaresi.com/Roma

Litvanya kökenli uluslararası pop yıldızı Ginta'dan aktör Can Yaman'a övgü dolu sözlerde bulundu. Ginta, "Can Yaman her anlamda çok sevimli. Çok tatlı ve çok komik. Güçlü bir espri anlayışı var. Hepsinden önemlisi ise çok alçakgönüllü" dedi.

Ginta Canale 5'te Michelle Hunziker ve J-Axe tarafından düzenlenen müzikal yetenek yarıiması "All Together Now" a katılmıştı, Instagram'da 204 binden fazla takipçisi var. Gilda ve Türk aktör Can Yaman, Şubat ayında (Koronavirus henüz yükselmediğinde) Milano Moda Haftası sırasında özel bir partide bir araya geldi.

Bu fotoğrafta, onları İtalyan-İsviçreli aktör Andrea Carpinteri ile görüyoruz.

NewsCinema portalında röportaj yapılan Ginta, Can Yaman'a öven sözler söyledi. Ginta,"Can Yaman her anlamda çok sevimli. Çok tatlı ve çok komik. Güçlü bir espri anlayışı var. Hepsinden önemlisi ise çok alçakgönüllü. Hayranlarının onun için yere düştüğünü gördü ve oyuncu onların kalkmasına yardım etmeye gitti; hatta birisi "bebeği fotoğraf çekmek için kucağına attı, gerçekten film sahneleri gibi" dedi. Can'ın hayatı üzerine bir pembe dizi yapılmalı. İtalyan televizyonunda bunu çok iyi görüyorum" dedi. (Nilüfer Şensöz/ Medyafaresi.com/Roma)