Polisliği Bırakan Kadın Müstehcen Fotoğraflarını Satıyor

Bir yıl polislik yaptıktan sonra mesleği bırakan genç kadın fotoğraflarını satarak para kazanmaya başladı. Bir televizyon programına katılan model, "çok katı ahlaki değerlere sahip olduğunu" ileri sürdü.

Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2021

İngiltere'de polisliği bırakıp OnlyFans adlı sitede çıplak fotoğraflarını satan Charlotte Rose, paylaşımlarından 1,3 milyon sterlin yaklaşık 13 milyon TL kazandığını söyledi.

İngiltere'nin Essex bölgesinde yaşayan 27 yaşındaki polis memuru Charlotte Rose, göreve başladıktan sonra erkeklerin egemen olduğunu düşündüğü polislik mesleğini bırakıp modellik yapmaya başlad

ARKADAŞININ ÖNERİSİYLE BAŞLADI
Bir arkadaşının önerisi üzerine amatör çekimler yapmaya başlayan Rose, 2016 yılında cinsel içerikli siteye üye olup hayranlarına açık fotoğraf ve videolar satmaya başladı.

Rose, yaptığı açıklamada şu ana kadar 1,3 milyon sterlin kazandığını söyledi. Hayranlarının isteğini yerine getirmek için günde 12-16 saat geçirdiğini söyleyen Rose, yoğun olmasına rağmen yaptığı işte özgür olduğunu, istediği içeriği paylaştığını ve kimsenin kendisine karışmadığını söyledi.