Telefonla bağlandı... Pınar Kaynak cinayetine ilişkin detaylar anlatılırken stüdyo buz kesti!

Müge Anlı, Pınar Kaynak cinayetine ilişkin son dakika detaylarını canlı yayında aktarıyor. Cinayet gecesine dair en kritik soruların sorulduğu ve yanıtların arandığı programda bir süredir, Pınar Kaynak cinayeti aydınlatılmaya çalışılıyor.

Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2020

O gece Pınar'ın yanında olan arkadaşı Tuğba, "Cinayetten bir gün önce de Arın ile buluştuk!" şeklinde bir ifadede bulundu. O gece Arın ile Pınar'ın birlikte kaldığını iddia eden arkadaşı Tuğba, olay gecesine dair bildiklerini programda anlattı.

Aynı zamanda "Beni indirdikten sonra gidecekleri yeri söylemediler" diyen Tuğba, cinayet gecesi Murat ile de görüşmediğini sözlerine ekledi. Öte yandan Murat, cinayet gecesi iki arkadaşı ile birlikte olduğunu Tuğba'ya söylemiş, konu ile alakası olmadığını iddia etmişti.

"Murat, Pınar'ın dayısından şüpheleniyordu" diyen Tuğba, şoke eden açıklamalarını programda yaptı. Tuğba, Arın'ı şahsi olarak tanımadığını, Pınar'ın arkadaşı olarak tanıdığını söyledi. Aynı zamanda Pınar'ı da Murat aracılığı ile tanıdığını ifade eden Tuğba, kendi kıyafetlerinden de Pınar'a verdiğini söylerken, Pınar Kaynak'ın babası canlı yayında Tuğba'nın yalan söylediğini iddia etti.

Tuğba'nın yalan söylediğini ve ifadelerinin çelişkili olduğunu iddia eden Mehmet ve Savaş Kaynak Tuğba'yı suçluyor. Telefona bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir izleyici ise Tuğba'nın Murat ile eski sevgili olduğunu iddia etti. Tuğba ise bu durumun yanlış anlaşıldığını ve böyle bir durumun olmadığını söyleyerek kendini savundu.