Pınar Altuğ: Edepsizliğe tahammülüm yok!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Pınar Altuğ, sık sık takipçilerinin yorumlarına verdiği cevaplarla gündem oluyor. Önceki gün İstanbul'da bir alışveriş merkezinde objektiflere takılan oyuncu,Milliyet'den Mesut Yılmaz'a kırmızı çizgisini açıkladı.

Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2020

Yaz tatiline teknede devam eden ve birkaç günlüğüne İstanbul'a gelen Altuğ, balon müzesini gezerken karşılaştığı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Pınar Altuğ, “Burada bulunan balon müzesine bakmaya geldim. Aslında Su ile gelmeyi hayal ediyordum ama kendisi yok maalesef. Merak edip ben geldim onu da görüntülü arayıp göstermeyi düşünüyorum" dedi.

Oyuncu, kızının eğitimiyle ilgili sorulara, "Su’nun eğitimi gayet iyi gidiyor. Kendisi sabah erken saatlerinde hazırlanıp dersinin başına geçiyor. O yüzden çok gururlanıyorum. Şu anda özel hocalık bir durumumuz yok" şeklinde yanıt verdi.

Sosyal medyada kendisine gelen yorumlar hakkında da konuşan Altuğ, "Adaletli bir insanım biri haksızlık yaptığı zaman dayanamıyorum. Eşimle olan yaş farkı yorumları hiç umurumda değil. Gelen kötü yorumları aştık artık" dedi.