Partnerinizi bulutların üzerine çıkaracak masaj tüyoları

Partnerinizi güzel bir masajla baştan çıkarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! İşte erotik bir masaj için bilmeniz gereken 8 tüyo...

Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2019

İyi bir masaj, partnerinizi ve seks hayatınızı bulutların üzerine çıkarabilir. Ancak bazı püf noktaları atlamamanız şart! New York’un ünlü akupunktur uzmanı Jill Blakeway, doğru yapılan bir masajın partnerinizi deliye döndürebileceğine inanıyor. Eğer siz de erotik bir masaj için yapmanız gerekenleri merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte partnerinizi baştan çıkarmanızı sağlayacak Listelist'ten Duru Görgülü'nün derlediği 8 erotik masaj tüyosu!

YÜZ

Her iki elinizin baş parmaklarını kullanarak partnerinizin şakaklarına yavaşça baskı uygulayın. Devamında minik daireler çizerek yanaklarına doğru inin. Çeneye ulaştığınızda işaret parmağınızla dudaklarına hafifçe dokunun. Dudak çevremiz, düşündüğünüzden çok daha hassastır. Dudak çevresine yaptığınız bu minik dokunuşların aranızdaki çekimi nasıl da alevlendirdiğini göreceksiniz!

BOYUN VE ÇENE

Boyun bölgesine yoğunlaştığınızda libidonuzdan ve enerjinizden sorumlu tiroid bezini de harekete geçirirsiniz. Partnerinizin adem elmasına parmak uçlarınızla yapacağınız ufak dokunuşlar, birçok yeni duyguyu da ortaya çıkaracaktır. Dilerseniz bu baştan çıkarıcı masaja dudaklarınızla devam edebilirsiniz.

SIRT VE BEL

Akupunktur uzmanlarına göre böbreklerimiz, seks isteğimiz ve enerjimiz üzerinde büyük bir role sahiptir. Partnerinizin kuyruk sokumuna yoğunlaşın. Kuyruk sokumu, tüm sinirlerin geçtiği minik noktalara sahiptir. Avuç içlerinizle partnerinizin kuyruk sokumuna bastırın. Böylelikle ellerinizin sıcaklığıyla beraber partneriniz rahatlayacak ve adeta bulutların üstüne çıkacak! Devamında baş parmaklarınızı kullanarak kuyruk sokumundan yukarı doğru çıkmayı unutmayın.