Paparazzilerin çıplak görüntülediği bahtsız ünlüler

Hollywood'un dünyaca ünlü yıldızı Orlando Bloom, sevgilisiyle tatil yaparken çırılçıplak görüntülendi.2016 yılının en çok konuşulan olaylarından biri de buydu... İşte kendi hallerinde takılırlarken paparazzilerin anadan üryan çıplak görüntülediği bahtsız ünlüler... (Onedio - Arzu Semender)

Eklenme Tarihi: 05 Kasım 2019

Altın Portakal organizasyonu sırasında balkonda görüntülenen Metin Akpınar

2000 yılında düzenlenen organizasyona Abuzer Kadayıf filmi sebebiyle katılan Akpınar, telefonla konuşmak için otel balkonuna çıplak çıkınca havuz başındaki paparazzilerden kaçamamış.

Bora Bora adasında sevgilisiyle romantik tatil yaparken yakalanan Justin Bieber

O zamanlar bekar olan Justin, sevgilisi Jayde Pierce ile tatil yaparken böyle görüntülenmiş. Issız bir asaya düşsen bile paparazzi eksik olmuyor demek ki..

Tatil yaptığı otelin villasındaki balkonunda pusu kurmuş bir paparazziye yakalanan Sibel Can

Fotoğrafları çeken gazeteci Ayhan Kimsesizcan olayı şöyle anlatıyor:

"Sibel Can havuza girdi ve villasına döndü. 3-5 dakika geçti geçmedi, ıslak mayosunu asmak için çırılçıplak vaziyette ağaçların arasındaki villasının balkonuna çıktı. Gözüm 100 metre ötedeki villada olduğu için durumu hemen fark ettim.

Şezlongdaki yüzüstü pozisyonumu hiç bozmadan yerde duran fotoğraf makinemi havluyla birlikte aldım. Villaya doğrultup otomatik deklanşöre bastım. Gözümü vizöre koyamadığım için netlik yapamamıştım. Aklıma her şey gelirdi de saat 15.00’te, millet ortalıktayken ünlü assolist Sibel Can’ın çırılçıplak balkona çıkacağı gelmezdi."

Film çekimleri esnasında çıplak görüntülenen Jake Gyllenhaal

Everest filminin çekimleri sırasında, Roma'da gerçekleşmiş bu hadise.