Özlem Kaymaz'ın oğlu Daniel’in ameliyatı iptal edildi: Yine Hollanda yine fiyasko

Eski Türkiye güzeli Özlem Kaymaz, Nager sendromu olan oğlu Daniel’in çene ameliyatı için gittiği Hollanda’da hüsran yaşadı. Yoğun bakımda yer olmadığı için ertelenen ameliyat bu kez iptal edildi.

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018

Eski Türkiye güzeli Özlem Kaymaz'ın Nager sendromu olan oğlu Daniel’in çene ameliyatı, Daniel’in soluk borusundaki daralma nedeniyle iptal oldu. Kaymaz, sosyal medya hesabında “Yine Hollanda, yine fiyasko” mesajını yayımladı.

İşte Kaymaz'ın o paylaşımı:

Sevgili dostlar... Sabah saat 08.00 Daniel’imizi ameliyat masasına yine ellerim ile yatırdım. KBB doktoru bundan 2 ay önce yaptığı endoskopi sonrası entübasyonun yapılabileceğine garanti vermişti. Narkoz altında iken bu işlem olmadan kimse ameliyat edilemez... İşte yaşanan hayati tehlike bu bizim için!

Son anda gördükleri, nefes borusunda eskiden trakestominin takılı olduğu yerdeki daralma/içe çöküş bu işleme izin vermiyormuş. Üstte ise Nager sendromunun en belirgin problemi büyümeyen alt çene için tam 8 yıl oldu ameliyatsız idare etme. Nefes yolunda iki farklı yerde büyük problem var.