Özge Gürel galaya damga vurdu

Özge Gürel ve Murat Yıldırım’ın başrolü paylaştığı “İlk Öpücük” filminin galası önceki akşam yapıldı.

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017

Özge Gürel ve Murat Yıldırım’ın başrolü paylaştığı “İlk Öpücük” filminin galası önceki akşam yapıldı.

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, senaryosunu ise Çağlar Yurt’un yazdığı “İlk Öpücük” yarın vizyona giriyor. Her sabah bir önceki günü unutan Bahar ile her gün onu kendisine yeniden âşık etmeye çalışan Hakan’ın öyküsünü konu alan filmin galası Kanyon AVM’deki Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı.

BİZ ÇOK SEVDİK Film ekibi gösterim öncesi soruları yanıtladı. Murat Yıldırım, “Çok heyecanlıyız. Bizim çok sevdiğimiz bir film oldu. Güzel bir romantik komedi çektik” dedi. Özge Gürel de “Aşkın dramatik değil de keyifli halini yansıttık. Eğlence katmaya çalıştık. Çok keyifli bir iş oldu” diye konuştu.

DALGIÇ KIYAFETİYLE DELİ GİBİ KOŞTUM Murat Yıldırım, “En çok zorlandığınız sahne hangisiydi?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Dalgıç kıyafetleriyle kasabada deli gibi koştuğum sahne. Sıcak havada o kıyafetle koşmak zordu. Sonrasında bir mekanın penceresinde ‘Dalgıç kıyafetiyle dolaşmayınız’ yazısını gördüm. Hatta bizim ekip bana şaka yapıyor zannettim ama gerçekmiş.” Özge Gürel aynı soruyu “Benim için kaza sahnesi zordu” diye yanıtladı.