Özge Gürel: Aşırı Özlem İçerir

34 yaşına basan Özge Gürel, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Serkan Çayoğlu'ndan gelen çiçeklerle verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.

Eklenme Tarihi: 07 Şubat 2021

Yaklaşık dört yıldır kendisi gibi oyuncu olan Serkan Çayoğlu ile aşk yaşayan Özge Gürel, 34 yaşına bastı. Yeni dizisinin çekimleri nedeniyle Kıbrıs'ta olan Çayoğlu, sevgilisinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Birlikte çekilen karelerini yayınlayan Serkan Çayoğlu, gönderisine, "İlk kez senden bu kadar uzaktayım doğum gününde ama kalbin benimle. Ellerin elimde, kulağına fısıldıyorum... İyi ki doğdun sevgilim. Nice güzel yılların, yıllarımız olsun. Çok özledim" notunu düştü.

Gürel ise Çayoğlu'ndan gelen çiçeklerle verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı. Gönderisine, "Aşırı özlem içerir" notunu düşen Özge Gürel, paylaşımına sevgilisini etiketlemeyi de ihmal etmedi.


İkili, geçtiğimiz aylarda muhabirlerin, "Evlilik hazırlıkları yapıyor musunuz?" sorusuna "Sürekli söyleniyor ve çıkıyor bu haberler. Biz böyle iyiyiz, teşekkür ederiz" yanıtını vermişti.
Birlikte seyahate çıkmayı seviyoruz. Bu aralar tabi pandemi nedeniyle bazı programlarımızdan vazgeçtik. Zaman zaman daha aktif oluyoruz ama tam tersi dönemler de oluyor. İlla bir aktivite şart değil. Evde de zamanımızı güzel geçirmenin yollarını buluyoruz.