Oyuncu Beren Gökyıldız Mucize Doktor'a konuk oldu

FOX TV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen Mucize Doktor'un 18. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde başrol oynayan Beren Gökyıldız Mucize Doktor'a konuk oldu.

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2020

Yayınlandığı ilk günden itibaren geniş bir hayran kitlesine ulaşan Mucize Doktor dizisi, dün akşam 17. bölümüyle ekrana geldi. Son bölümüyle izleyicisini ekrana kilitleyen dizinin 18. bölüm fragmanı da yayınlandı. Tanıtıma damga vuran isim ise oyuncu Beren Gökyıldız oldu.

Mucize Doktor 18. Bölüm 1. Fragmanı

ALİ VEFA, BETÜŞ'Ü TEDAVİ EDECEK
Dünyaca ünlü The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor'un yeni bölümüne, Kocamın Ailesi, Anne, Bizim Hikaye ve Kızım dizilerinde rol alan Beren Gökyıldız konuk oyuncu olarak katılacak. Beren Gökyıldız'ın canlandırdığı Betüş karakteri, Doktor Ali Vefa'nın hastası olarak tedavi altına alınıyor.

YAPIŞIK İKİZLERİN HAYATINI KURTARACAK
Öte yandan doktorlar, yapışık ikizlerin ameliyatlarında beklenmedik bir sorunla karşı karşıya geliyor. Başarılı doktor Ali Vefa ise ortaya çıkan kritik soruna bir çözüm bularak yapışık ikizlerin hayata tutunmasını sağlayacak. Mucize Doktor'un yeni bölümü ise 16 Ocak Perşembe günü izleyicisiyle buluşacak.

MUCİZE DOKTOR'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Ali, Demir'den aldığı aşk taktikleriyle Nazlı'ya karşı ilk atağını yapar ancak ters teper. Öte yanda Ferman'la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. Kıvılcım buna karşı çıkınca hastanenin kontrolü için savaş yeni baştan başlar. Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar. Ve gözünü karartan Ali, sonunda bir teşebbüste bulunur.