Oynadıkları rol üzerlerine yapıştı, ünlü isimlerin etiketleri

İşte ünlü oyuncular ve 'üzerlerine yapışan' o roller.

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Bir rol oynadılar kariyerlerinde parladılar ancak o rol üstlerinden bir türlü silinmeyince yapışıp kaldı. yıllar geçse de seyircinin hafızasına kazınan o karakterlerden bir türlü kurtulamıyorlar. İşte ünlü oyuncular ve 'üzerlerine yapışan' o roller.

Beren Saat'in kariyerinin en parlak rolü kuşkusuz Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Bihter karakteriydi. Ardından rol aldığı Fatmagül'ün Suçu Ne dizisindeki kostümleri de karakteri de önceleri benimsemekte güçlük çekti seyirci. Bir sonraki sezon rol aldığı İntikam'da yine Aşkı Memnu'da olduğu gibi "zengin ve güçlü kadın" imajına döndü. Bu durum, hayranlarını da memnun etti. İşte sosyal medyadaki platformlarda seyircinin en çok hoşlandığını ifade ettiği nokta da buydu. "İhtişam bir kadına bu kadar mı yakışır" yorumu durumu özetliyordu.

Tamer Karadağlı, konservatuar eğitimli ve deneyimli bir oyuncu..Bir çok dizide de sinema filminde rol alan Karadağlı, seyircinin hafızasına Çocuklar Duymasın'daki Haluk olarak kazındı.. Karadağlı da bu karaktere hayat vermekten memnun olmalı ki katıldığı bir TV programında "Hayatımın sonuna kadar Haluk'u oynayabilirim" diye konuşmuştu.

Özcan Deniz önce şarkıcılıkla adını duyurdu. Ardından da TV dizileri geldi. Ama Asmalı Konak onun için bir dönüm noktası oldu. Deniz'in canlandırdığı karakterler arasında en çok akılda kalanı Asmalı Konak'taki Seğmen Ağa oldu. Deniz bir çok kişinin hafızasında hala Asmalı Konak'ın Seğmen Ağa'sı..