Oscar'daki tek Türk: Nevzat Aydın

Yemeksepeti'nin kurucusu ve CEO'su Nevzat Aydın, Oscar Ödülleri'nin hemen ardından düzenlenen Vanity Fair Oscar Partisi'nin davetlilerinden biriydi. Aydın, dünyaca ünlü yıldızlarla çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2019

Bu yıl 91'incisi düzenlenen Oscar Ödülleri, dün gece düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ünlü konukların akın ettiği gecede, Türkiye'den katılan isim ise, ünlü iş insanı Nevzat Aydın'dı.

Yemeksepeti'ni kuran ve 2015 yılında 589 milyon dolara satan Nevzat Aydın, önce Vanity Fair Oscar Partisi davetiyesini Instagram'dan paylaşarak "Heyecanlıyım" notunu düştü.

Aydın, seçkin isimlerin katıldığı partide, birbirinden ünlü isimlerle fotoğraflar çektirerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Başarılı iş insanı, süpermodel Kendall Jenner, ödüllü oyuncu Willem Dafoe, NBA yıldızı Kobe Bryant, aksiyon filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Jason Statham ve bu yıl BlacKkKlansman filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar adayı olan Adam Driver ile fotoğraf çektirdi.