Öpüşme sahnesi ayırdı denilmişti! Ters köşe yaptılar

Ekranlarda fırtına gibi esen Çukur dizisinin yakışıklı oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin üç yıldır beraber olduğu oyuncu sevgilisi Bige Önal ile ayrıldığı iddia edilmişti.(internethaber)

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017

Ekranlarda fırtına gibi esen Çukur dizisinin yakışıklı oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin üç yıldır beraber olduğu oyuncu sevgilisi Bige Önal ile ayrıldığı iddia edilmişti. İynemli'nin ayrılık kararı almasına, sevgilisi Bige'yi kıskanması neden olmuştu. İddialara göre Bige, Martıların Efendisi filminde rol aldı. Önal'ın bazı sahnelerde rol arkadaşı Mehmet Günsür ile sıcak sahnelerde yer alması İynemli'yi kızdırmış ve sevgilisini terk ettiği iddia edilmişti. Ancak ikili, önceki akşam yapılan “Martıların Efendisi” filminin galasında el ele boy gösterdiler.(internethaber)

Mehmet Günsür ve Bige Önal’ın başrolleri paylaştığı “Martıların Efendisi” filminin galası önceki akşam yapıldı. Bige Önal, galaya filmde konuk oyuncu olarak rol alan sevgilisi Aras Bulut İynemli’yle katıldı.

Rol aldıkları projelerdeki sevişme sahneleri yüzünden ayrıldıkları dedikodularıyla gündeme gelen çift, objektiflere el ele poz verdi.

İşte galadan kareler...