Onedio ve Gaming in Turkey Espor İçin Güçlerini Birleştiriyor! Espor'a Yeni Heyecanlar Geliyor!

Türkiye’nin oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey ve sosyal içerik platformu Onedio iş birliği yaparak "Onedio Gaming"i kuruyor.

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2021

Türkiye’nin oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey ve ülkenin en büyük sosyal içerik platformu Onedio, yepyeni bir oyun mecrası için birlikte çalışacak! Onedio Gaming çatısı altında birlikte hareket edecek olan iki marka, oyunlar hakkında haber ve incelemelerden özel içerik videolarına, turnuva yayınlarından oyun içerikli programlara kadar farklı içerikler üreterek Türkiye oyun ekosistemini besleyecek.

Onedio artık oyun dünyasının da etkili bir parçası olacak

Oyun sektörü her geçen gün gelişmeye devam ederken oluşturulan yeni girişimler, bu gelişim sürecini beslemeye devam ediyor. Türkiye’nin en güncel ve en eğlenceli içerik platformu olan Onedio, oyun dünyasına Gaming in Turkey iş birliği ile güçlü bir adım atacak.

Ülkemizde oyun ve espor sektöründe etkili bir rol oynayan ve firmaların oyun dünyasında yer alma girişimlerinde etkili projeler yürüten Gaming in Turkey, Onedio ile oyun dünyasının yeni sosyal içerik platformu olacak Onedio Gaming’i hayata geçirecek. Binlerce üyesi olan ve her alanda çeşitli ve ilgi çekici bilgiler sunan Onedio artık ülkemizde oyun dünyasının da etkili bir parçası olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Onedio Kurucusu ve CEO’su Kaan Kayabalı, “Yıllardır en güncel konu ve en eğlenceli içerikleri akıcı bir dil ile okuyucularımıza sunarak sosyal içerik platformumuz Onedio’yu büyüttük. Son senelerde ülkemizde de hız kesmeden büyümeye devam eden oyun ve espor sektörünün bir parçası olmak için Onedio Gaming’in adımlarını atmaktan dolayı heyecanlıyız. Artık oyunlara düşkün olan okuyucularımıza da kendi imzamızla içerik sunacak olmak ve bu girişimi sektörde başarılı projelere imza atmış Gaming in Turkey Ajansı ile yapıyor olmak bizi mutlu ediyor” dedi.