Ölümleri Hakkında Binbir Türlü Komple Teorileri Çıkan Ünlü İsimler

Ünlü isimlerin ölümü ardından üretilen tonlarca komplo teorisi bulunuyor. İşte bu ünlülerden yalnızca birkaçı...

Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2021

BURHAN KUZU

İranlı uyuşturucu baronu Zindaşti ile kurduğu karanlık ilişkiler sebebiyle öldürüldüğü çoğu kişi tarafından kulaktan kulağa dolaşıyor. Zira her nedense Burhan Kuzu'nun koronavirüs sebebiyle öldüğüne inanmayan kişilerin sayısı hiç de az değil.

MICHAEL JACKSON

Doktorunun, verdikten sonra oldukça dikkatli olması gereken sakinleştirici sonrası 20 dakika telefon görüşmesi yaptığı ve ortadan kaybolduğu söyleniyor. Yani kasıt olmasa bile ihmal olduğu apaçık ama bu masum gibi görünen unutkanlığın özellikle yapıldığı da ihtimaller arasında. Zaten olay bu yüzden mahkemeye taşındı.

TURGUT ÖZAL

Özellikle Semra Özal tarafından gündemde tutulan bu vefatla ilgili dava uzun süre devam etti. 2014 yılında ise davada tek sanık olan Tuğgeneral Levent Ersöz beraat etti ve dava kapandı.

MUHSİN YAZICIOĞLU

2009'daki seçimden hemen önce, partisinin ilk defa kiraladığı helikopterin düşmesi sonucu vefat etti. Helikopter, Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesindeki mitingin ardından Yozgat'ın Yerköy ilçesine giderken 25 Mart 2009'da Göksun ilçesi kırsalına düştü. Yazıcıoğlu'nun ölümü, bir kesim tarafından 'suikast' olarak anılıyor.