Oğulcan Engin Ezgi Eyüboğlu Ayrılığında Engin'den Flaş Hamle!

Ezgi Eyüboğlu, yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı sevgilisi Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten çıkmıştı. Engin de Eyüboğlu ile birlikte yer aldıkları fotoğrafları Instagram hesabından silerek, ünlü oyuncunun bu hamlesine karşılık verdi

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2021

Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu, yaklaşık iki senedir şarkıcı Seda Sayan'ın Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşıyordu. Yakın zamanda nikah masasına oturmaları beklenen çift ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı.

OĞULCAN'DAN KARŞI HAMLE

33 yaşındaki Eyüboğlu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı fotoğrafları Instagram hesabından sildi. Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten de çıkan oyuncunun bu hamlesi 'ayrılık' dedikodularını alevlendirdi. Çıkan haberlerin ardından Engin de Eyüboğlu ile birlikte yer aldıkları fotoğrafları Instagram hesabından silerek, ünlü oyuncunun bu hamlesine karşılık verdi. Çiftin yollarını ayırma kararı aldıkları konuşuluyor.

AİLEYE GİRMİŞTİ

Ezgi Eyüboğlu, geçtiğimiz aylarda sevgilisinin babası Sinan Engin ile sosyal medyada takipleşmeye başlamıştı. Bu gelişme, "Ezgi aileye girdi." şeklinde yorumlanmıştı.

"EVLİLİK" AÇIKLAMASI

Ünlü oyuncu, gazetecilerin, "Oğulcan Bey ile çok güzel giden bir beraberliğiniz var. Bu ilişkiyi evlilik ile taçlandırmayı düşünüp, konuştuğunuz oldu mu?" sorusuna ise, "Şu anda öyle bir planımız yok. Biz böyle mutluyuz." şeklinde yanıt vermişti.