Öğretmen dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? Final tarihi açıklandı!

Fox TV'nin dizisi Öğretmen 4 bölüm yayınlandıktan sonra koronavirüs nedeniyle yayından kaldırılmıştı. Öğretmen dizisi hakkında yapımcı şirketi Medyapım, dizisinin yeni sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağını, dizinin kaç bölüm olacağını ve final tarihini ilk kez duyurdu.

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2020

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Şerif Erol'un başrollerde oynadığı Öğretmen dizisi son olarak 25 Mart'ta 4. bölümüyle Fox TV'de yayınlanmıştı. Koronavirüs nedeniyle çekimleri iptal edilen dizi için Fatih Aksoy'un sahibi olduğu Medyapım'dan sürpriz bir açıklama geldi.

ÖĞRETMEN DİZİSİNİN AKIBETİ BELLİ OLDU

Medyapım'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, dizinin akıbeti hakkında bilgiler verildi. Öğretmen dizisinin kaç bölüm çekileceği ve final tarihi de ilk defa açıklandı. Medyapım'ın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Bugün sosyal medyada çıkan haberleri okuyunca işin aslını #bizdenduyunistedik. Yayınlandıktan 4 bölüm sonra pandemi sebebiyle ara verdiğimiz dizimiz ‘’Öğretmen’’ için geri sayım başladı. 32 bölüm daha ve her bölüm artan bir heyecanla hangi derslerin alındığını izlemeye hazır mısınız?"

ÖĞRETMEN DİZİSİ FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Medyapım'ın açıklamasında Öğretmen dizisinin final tarihi de belirtildi. Paylaşımda "Öğretmen dizimizin çekimleri 21 Temmuz Salı başlıyor. İlk sezonuna pandemi sebebiyle ara veren dizimiz 32 bölüm daha çekilecek. Ekim ayında yeniden izleyicisiyle buluşacak olan dizinin Mayıs 2021’ de 36. bölümüyle final yapması planlanıyor" ifadelerine yer verildi.