15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren kadını kocası böyle savundu

İngiltere'de öğretmen olan Kandice Barber (35), 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmekle yargılanıyor.

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2020

Daha önceki ilişkilerinden beş çocuğu olan Barber ve eşi, 2018 yaz tatilinin ardından bir bebek için denemeye başladıklarını mahkemeye söyledi. Ekim ayında genç öğrenciyle cinsel ilişkiye girdiği iddia edildiğinde hamile kaldığı mahkemeye söylendi.

Kandice Barber'ın bir tarlada ve arabasında üç kez öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmek için buluştuğu iddia edildi . Daha sonrasında ise Barber'in google üzerinden ''iyi tenha alanlar'' ve "Holiday Inn, Wycombe" araması yapmadan önce "bulunduğunuz yerin bir yalanını" aradığı söyleniyor.

Kendisine yönelik yapılan suçlamalara cevap veren Barber, '' Yolda beni rahatsız eden bir filmin adı vardı, bu yüzden Google'da araştırdım. Filmin adını hatırlamaya çalışıyordum. Zina ile bir ilgisi olduğunu sanıyordum ama değilmiş'' dedi. Google üzerinden yapmış olduğu'' iyi tenha alanlar'' aramasının sebebinin, köpeğini iyi bir yerde gezdirmek olduğunu söyledi. Savcının, öğrencinin onu üç kez aramasına rağmen, telefon görüşmelerinin çoğunun kendisi tarafından başlatıldığını söylemesi üzerine Barber, ''Çoğu zaman arıyorum çünkü Snapchat üzerinden 'ara beni ara' diyerek mesaj atıyor. Bana takıldığını düşünüyorum. Benim için tamamen masum bir konuşmaydı'' dedi.

Barber, '' Bir noktada çocuktan aramızdaki mesajları silmesini istedim çünkü işimi kaybetmekten endişeliydim'' dedi. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen öğretmen Barber, tutuklanırken çalıştığı okuldan atıldı. Ayrıca öğretmenin ölü olarak doğurduğu çocuğunun babası, kocası olduğu ortaya çıktı.