Öğrencileriyle sevişirken yakalandılar

Dünyanın farklı yerlerinde bir çok kadın öğretmen öğrencileri ile sevişirken yakalanarak hapis cezasına çarptırıldı. Kimisi hatasından pişman olurken, kimisi cezasını çektikten sonra aynı hatayı yapmaya devam etti.

Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2014

Sarah Jones
Oldukça kötü bir üne sahip olan 27 yaşındaki bu kadın, Ohio'da bir okulda öğretmenlik yapıyordu ve 17 yaşındaki bir öğrencisi ile seks yaptı. Üstelik bir kez de değil, birçok kez. En sonunda yakalanan çapkın öğretmen, mahkemeye verildi. Mahkeme lehine sonuçlanınca kocasından boşanan ve seks yaptığı öğrencisi ile evlenen Jones, günümüzde Amerika'da bir televizyon programı sunuyor.

Heather Daughdrill
Yaz kampı sırasında yakınlaştığı 13 yaşındaki bir öğrenci ile cinsel ilişkiye giren Daughdrill, mahkemede oldukça zor anlar yaşadı. "Çocuğu ailesinin izni olmadan okuldan alarak" bir yerlere götüren, ve küçük çocuğa cinsel içerikli mesajlar göndererek aklını çelen bu öğretmen, eyalet mahkemesi tarafından hapis cezasına çarptırıldı.

Debra Lafave
Florida'da öğretmenlik yapan Lafave, 14 yaşındaki bir öğrenci ile cinsel ilişkiye girdiği ve bu öğrenciye oral seks yaptığı gerekçeleriyle tutuklandı. 14 yaşındaki öğrencinin annesi, oğlunun psikolojisi bozulmasın diye dava sürecinden kaçınmak istedi ve bu nedenle, Lafave'yi mahkemeye vermedi. Bu sapık öğretmen şu an evli ve ikiz çocukları var.

Amy Northcutt
Amy Northcutt ve eşi Justin Northcutt, 16 yaşındaki bir kız öğrenciye açık saçık mesajlar göndererek, bu öğrenciyi grup seks yapmaya ikna etmeye çalışıyordu. Yaptıkları suç ortaya çıkınca, yetkililer bu çifti derhal tutukladı.