Ödüllü yetişkin filmi yıldızından flaş açıklama

Kariyerine 1990'ların ortasında televizyon dizileriyle başlayan ünlü isim, yetişkin film sektörünün Oscar ödülleri olarak kabul edilen yarışmada ödüller kazandı. Şimdiyse verdiği röportajda, "Sektörde daha önce denenmemiş şeyler deneyeceğini" açıkladı.

Eklenme Tarihi: 06 Şubat 2020

90'ların sonu ve 2000'lerde aile ve gençlik yapımlarındaki rolleriyle tanınan kadın oyuncu, kariyerinde kimsenin beklemediği radikal bir değişikliğe gitti.

Televizyon dizisi Boy Meets World'de oynayan 42 yaşındaki Maitland Ward, daha fazla para kazanmak için son yıllarda yetişkin filmlerinde rol almaya başladı.

Sektörün Oscar ödülleri olarak kabul edilen yarışmada ödülleri silip süpüren Ward, ana akım televizyon yapımlarını bıraktığı için pişmanlık duymadığını söylüyor.

Amerikan medyasına konuşan Ward, "İnsanlar bana 'Yetişkin filmlerine dönmelisin' dediğinde gülüyordum, çünkü bu güzel bir şey, şimdi daha fazlasını yapıyorum" diyor.
Eski Disney yıldızı, The Sun gazetesine verdiği röportajda, "Daha önce yetişkin filmi sektöründe denenmemiş şeyler yapacağız" diyerek, yeni projeleriyle iddialı olduğunu duyurdu.