Ödenen Tazminatın İntikamı mı? Survivor'da neler oluyor?

Survivor 2020 bitene kadar biz bu konuyu daha çoook konuşuruz... / Onedio Şarkıcı Emrah ile Acun Ilıcalı arasında yaşanan bir gerginlik vardı, bilmem daha önce kulağınıza geldi mi?

Eklenme Tarihi: 05 Mart 2020

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz ve Rising Star yarışmalarında kendisinin izni olmadan şarkılarını kullanıldıkları gerekçesiyle Acun Medya’ya dava açmış ve davayı kazanıp 84 bin TL tazminat almıştı. Bu meblağın 54 bin TL’si maddi, kalan 30 bin TL’si ise manevi tazminat olarak Emrah’a ödendi.

Aslında açılan davada istenen para bundan çok daha fazlaydı; ancak Acun Medya talep edilen miktarın çok fazla olduğunu ve kullandıkları şarkılar için meslek birliklerine bir ödeme yaptıklarını söyleyerek bu tutara itiraz etmişti.

Neticede bu süreçten mutlu ayrılan Emrah oldu, Acun Ilıcalı ise parayı ödediğiyle kaldı.

Ancaaak… Takvimler Şubat 2020’yi gösterdiğinde herkesin ekran başına kilitlenip izlediği Survivor yarışmasında ilginç bir isim çıktı karşımıza: Emrah’ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun! Tayfun’un hikâyesini herkes az çok bilir; daha küçük yaşlarda DNA testleri için oradan oraya sürüklenen, babası tarafından sürekli reddedilen ama buna rağmen bıkmadan usanmadan onunla görüşmek için çabalayan genç bir adam o.

Survivor adasında verdiği röportajlarda da kendisine babasıyla ilgili sorular soran arkadaşlarına da bugüne kadar başına neler geldiğini anlatıyor zaten, keşke babam benimle bir kerecik görüşse diye.