O skandal yüzünden kariyeri tek programla bitti

Televizyon dünyasında yaşanan bazı talihsiz olaylar yüzünden birçok isim tarihe karıştı. İşte canlı yayınlarda yaşanan o skandallardan bazıları...

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2019

Güner Ümit

Güner Ümit, 1995'te sunuculuğunu yaptığı Turnike programında, 'Mum söndü yapıyorlar' cümlesini kullanınca büyük tepki çekmiş, TV binası taşlanmış, görevi bırakarak uzun süre meslekten uzak kalmıştı. Güner Ümit, Alevi cemaatinden özür dilese de bir daha eski günlerine dönemedi.

Erol Büyükburç

Şarkı Söylemek Lazım isimli yarışma programında jüri üyeliği yapan Erol Büyükburç, program sunucusu Behzat Uygur'un kendisine söz hakkı vermemesi üzerine sinirlendi. Usta sanatçı, "Ben burada saksı değilim, bana da söz hakkı vereceksin, ben Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük sanatçısıyım, en çok bana söz hakkı vereceksin" diyerek tepkisini dile getirdi. Behzat Uygur ise olay karşısında ''Siz benim büyüğümsünüz, susuyorum'' demekle yetindi.

Ata Demirer

O gece Beyaz Show'a bağlanan genç kız Ata Demirer'e "Kız arkadaşınız var mı?" diye sordu. Ardından cümleye "Eğer yoksa..." diye devam ediyordu ki, Demirel "Verecen mi?" diye lafını kesti. Hem konuklar hem de Beyaz fena şaşırdı. Demirel, hatasını anlasa da artık iş işten geçmişti.

Banu Alkan - Murat Taşdemir

Banu Alkan ve o dönemki sevgilisi Murat Taşdemir bir sabah programına birlikte katılmışlardı. İkili arasında aniden bir gerilim patlak verdi ve Alkan sevgilisi Taşdemir'e masada duran bir içeceği fırlattı. Kendine hakim olamayan Taşdemir, Alkan'a tokat attı.