O Ses Türkiye birincileri bakın şimdi ne yapıyor?

O Ses Türkiye birincileri kimlerdi şimdi nerede ne yapıyorlar?

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2017

internethaber.com / O Ses Türkiye jüri üyelerinden en çok hangisinin şampiyonluğu bulunuyor? O Ses Türkiye 2017 finali için geri sayım başlarken eski sezon birincilerinin şimdi nerede ne yaptıkları merak konusu oldu. Bugüne kadar O Ses Türkiye 5 şampiyon çıkardı. O Ses Türkiye'de en çok birinciyi çıkaran jüri üyesi ise Gökhan ve Hakan oldu. Hadise'nin hiç şampiyonluğu bulunmazken Murat Boz ise sadece bir kez şampiyon çıkarabildi. İşte O Ses Türkiye birincileri ve onların son halleri;

Ses Türkiye ilk sezon birincisi : O Ses Türkiye 2012 yılı birincisi Oğuz Berkay Fidan oldu. O yıl jüride Murat Boz, Hadise, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar vardı. O Ses Türkiye ilk şampiyonunu Murat Boz çıkarmıştı.

O Ses Türkiye 2. sezonu şampiyonu Mustafa Bozkurt olmuştu. Finale Murat Boz ile Mustafa Sandal'ın yarışmacıları kalmıştı. Finalde O Ses Türkiye 2013 yılı şampiyonu olan isim Mustafa Sandal'ın yarışmacısı Mustafa Bozkurt olmuştu.

O Ses Türkiye 3. sezon şampiyonu Hasan Doğru isimli yarışmacı olmuştu. Mustafa Sandal o sene jüriden ayrılmış onun yerini Gökhan almıştı. O Ses Türkiye jürisi değişirken 3. sezonda bir ilk de yaşandı. O Ses Türkiye 2014 yılı finaline kalan 4 isim de Gökhan Özoğuz'un takımından çıktı. Böylece Gökhan O Ses Türkiye'nin tüm dünya formatları içinde bir ilki oldu ve final dörtlüsünü tek bir jürinin yarışmacılarından oluştu.