Nuri Alço 33 yaş küçük sevgilisi ile evleniyor evlilik teklifi olay oldu

Yeşilçam filmlerinin gazoz ile özdeşleşen usta oyuncusu Nuri Alço, geçtiğimiz gün uzun süredir aşk yaşadığı genç sevgilisi Burcu Sezginoğlu'na evlenme teklifi etti. Peki, Burcu Sezginoğlu kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? İşte, haberin detayları...

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019

Kariyerine birçok film ekleyen usta oyuncu Nuri Alço, yıllarca hafızalara kazınan çapkın karakterini bir kenara atıp evlenme kararı aldı. 68 yaşındaki Nuri Alço, 10 yılı aşkın bir süredir aşk yaşadığı Burcu Sezginoğlu'na geçtiğimiz gün romantik bir evlenme teklifinde bulundu.

Bir restoranda sahneye çıkan Nuri Alço, "Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu'ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın?" şeklinde evlenme teklifini etti.

Yıllarca bu anı beklediğini dile getiren genç Burcu Sezginoğlu ise, hiç düşünmeden evet cevabını verdi. Çift, sosyal medyadan yaş farkı nedeniyle gelen tepkileri ise önemsemedi.

Öte yandan evlilik teklifini kabul etmesinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Burcu Sezginoğlu, evleneceği Nuri Alço için şu ifadelere yer verdi: