Nur Yerlitaş skandal sözlerinin ardından ilk kez konuştu

Modacı Nur Yerlitaş'ın katıldığı bir doğum günü partisinde şehitler için sarfettiği sözler magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Skandal sözler sonrası birçok ünlü isim, Yerlitaş'a sert tepki göstermişti.

Eklenme Tarihi: 08 Aralık 2017

Modacı Nur Yerlitaş'ın katıldığı bir doğum günü partisinde şehitler için sarfettiği sözler magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Skandal sözler sonrası birçok ünlü isim, Yerlitaş'a sert tepki göstermişti. Şarkıcı Serkan Kaya da 1 ay önce çektiği ve 80 bin TL harcadığı "Kara Gözlüm" klibinden Nur Yerlitaş'ın olduğu bölümleri çıkarmıştı. Yerlitaş, çıkan haberler sonrası sessizliğini bozdu. Modacı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bir basın toplantısı düzenleyeceğini bildirdi.

Yerlitaş, ınstagram hesabından bir paylaşım yaparak şunları söyledi; "Daha ne kadar kullanacaksınız beni? Yarın basın toplantısında görüşürüz melekler. Yeter artık benim önceliğimde klip konusu yok. Hele beni takipten çıkaranlara sitemim de yok. Kaleminizi adam gibi kullanın. Artık söz Serkan Kaya da... Doğruyu o anlatsın"

Nur Yerlitaş ne söylemişti? Nur Yerlitaş, Instagram'dan yaptığı canlı yayında, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullanmış, bu sözler nedeniyle gerek sosyal medyada gerekse sanat camiasında modacıya tepkiler yağmıştı.

Şarkıcı Demet Akalın, Nur Yerlitaş'ın Instagram hesabını takibi bırakmış, öte yandan 'Kara Gözlüm' şarkısının klibinde Nur Yerlitaş ile kamera karşısına geçen Serkan Kaya, olay nedeniyle klibi yayınlamaktan vazgeçmişti. Şarkıcı Tuğba Ekinci de Nur Yerlitaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ajda Pekkan ve Öykü Serter de takipten çıkarmıştı.