Nur Viral'i şoke etti! Karım hamileyken fabrika şoförüyle...

Beyaz TV'de ekranlara gelen Hayatta Her Şey Var programına yaşanan bir itiraf damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2018

Beyaz TV'de ekrana gelen; Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı 'Hayatta Her Şey Var' programında kan donduran bir itiraf gündeme geldi. Programa telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir adam, karısının iki aylık hamileyken kendisini çalıştığı fabrikanın şoförüyle aldattığını dile getirdi.

Ankara'dan aradığını söyleyen adam, 2016 yılında sadakatsizliğinden dolayı eşinden boşandığını ve şu anda kızıyla birlikte yaşadığını ifade etti. Eşinin ikinci çocuğuna hamileyken bir fabrikada çalışmaya başladığını ve yaklaşık 3 ay sonra eşinin kendisini aldattığını öğrendiğini belirten adam, şunları dile getirdi;

Karım 3 ay çalıştığı fabrikada fabrika şoförüyle ilişkiye girmiş. Bunun ilişkiye girdikten bir gün sonra itiraf ettirdim ona. Hemen boşanma davası açtım ve boşandım. İlk çocuğumun velayeti bendeydi. Ama ikinci çocuğumu hiç görmedim. Çünkü ikinci çocuğumun benim olmadığına dair şüphelerim var.

Karımın boşandıktan sonra yaptığı hareketler kafamı kurcalıyor. Bir anne ikinci çocuğuna hamileyken nasıl böyle bir şey yapar? Diyelim ki yaptı. Pişmanlığını yaşayıp utanması gerekirken hala dava üstüne daha açarak karşıdaki insanın hayatını mahvetmeye hakkı var mıdır?