Nur Bozar: Sevenlerime güzel haberim var

Bir dönem katıldığı "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla adını duyuran Nur Bozar, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Nur Bozar, özel hayatına dair merak edilenlerini, ekranlara geri dönüp dönmeyeceğini anlattı.

Eklenme Tarihi: 05 Ocak 2017

"Yarışmadan sonra bile sevenlerim beni yalnız bırakmadı. Çok teşekkür ederim hepsine. Onların sevgisini çoğaltmak içinde çok yakında güzel projelerle geleceğim." dedi.

Nur Bozar yakında ekranlardayım mesajı verdi: "Güzel haberlerim var. Çocuğum 1 yaşına geldi. Bazı projeler var elimizde inşallah çok kısa bir sürede ekranlarda olacağım. Sunucu olmayı çok istiyorum ama gelen projeler oyunculuk üzerine. Proje gereği saçlarımı kestirdim."

Eşiyle nasıl tanıştıkları sorusuna ise: "Ben denizde yüzerken biri bacağıma vurdu. Ben de kızdım. Eşim bana ‘Dipten yüzüyordum sizi görmedim’ dedi. Ben de ‘Sen yüzerken denizde gözlerini acımıyor musun?’ dedim. Yani ben eşimi, Gökhan’ımı denizde buldum." dedi.

Eşiyle tanıştıktan sonra yarışmaya katıldığını ve yarışma biter bitmez evlilik teklifi aldığın söyleyen Bozar " Çok romantik bir evlilik teklifi aldım. Yeryüzünden, gökyüzüne kadar her yere seni seviyorum yazmış. Şok oldum. Ağlayamadım. Seni seviyorum kağıtlarını toplamam bile 1 saatimi aldı." dedi.