Nihal Candan Beğendiği Erkeği Açıklayınca Ortalık Karıştı!

Stil yarışmalarıyla ün kazanan Nihal Candan, verdiği röportajla dikkatleri üzerine çekti. En beğendiği erkek sorusu üzerine erkek arkadaşıyla tartıştıklarını belirten Candan, bir dönem çok konuşulan Murat Boz'la partili ilişkisinden pişman olduğunu söyledi.

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2021

Stil yarışmalarıyla tanıdığımız Nihal Candan, yeni açıklamasıyla bir kez daha olay yarattı. Verdiği röportajda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Candan, en beğendiği erkeği açıkladığı için erkek arkadaşıyla tartıştığını söyledi.

Bir zamanlar televizyon ekranlarının moda yarışmalarından 'İşte Benim Stilim' adlı program ile ün kazanan Nihal Candan verdiği röportaj ile adından söz ettirdi.

Geçtiğimiz gün, Haberler.com ile gerçekleştirdiği söyleyişi de Candan, en beğendiği erkek sorusunun yönetilmesi üzerine erkek arkadaşı ile tartıştıklarını dile getirdi.

Soru sorulunca ilk aklına gelen isim olarak Can Yaman'ı söyleyen Candan, bu ismin olay olduğunu, tanıyıp tanımadığını, neden bu ismi verdiği şeklinde sorulara maruz kaldığını ifade etti.