Neymar'la Aşk Yaşayan Manken Çıplak Pozlarının Ardından Mahkemelik Oldu

Neymar'la ilişkisi sayesinde ünlenen Brezilyalı manken Barbara Evans, Playboy dergisine verdiği çıplak pozlardan sonra dizilerden ve birçok programdan yüksek ücretler aldı. Brezilyalı futbolcu, adını kullanarak para kazanan mankene dava açtı. Ama The Sun, ikilinin aşkını doğruladı.

Eklenme Tarihi: 01 Mayıs 2021

Aşk hayatı en hareketli futbolculardan olan Neymar'ın baş ağrısı bitmiyor. The Sun, Brezilyalı futbolcunun hayatına giren kadınlarla ilgili geniş bir arşiv paylaştı. Neymar'ın skandallarının yer aldığı haberlerde Brezilyalı manken Barbara Evans'ın kariyer yükselişine dikkat çekildi. Neymar ile Barbara'nın 3 ay ilişki yaşadığını belirten The SUN'ı Neymar yalanladı.

ZENGİNLİĞE ADIM ATTI

Neymar'la ilişki yaşadığı haberleri sonrası manken Barbara Evans ününe ün kattı. Ardından Playboy dergisine verdiği çıplak pozlardan sonra dikkat çekti. Sonrasında Brezilya'da dizi yıldızı oldu. Çeşitli programlarda uçuk ücretlerle yer aldı. Neymar, adını kullanan bu mankenle ilişkisini reddetti ve dava açtı. Ancak Birçok kaynak, ikilinin 3 aylık bir ilişki yaşadığını iddia ediyor.