Nevşin Mengü'yle evlenmeyi düşünen erkeği bekleyen tehlikeler

Ekranların hırçın kızı Nevşin Mengü kendisiyle evlenmek isteyen bir erkeğin neleri göze alması gerektiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2017

Ekranların hırçın kızı Nevşin Mengü kendisiyle evlenmek isteyen bir erkeğin neleri göze alması gerektiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Nevşin Mengü, Ekşi Sözlük'te yayınlanan "Ekranların Hırçın Prensesi Nevşin Mengü'yle Evlenmeyi Düşünen Bir Erkek Neleri Göze Almalı?" başlıklı yazıyı Twitter hesabından "gülücükler" eşliğinde paylaşınca, yüzlerce yorum aldı. İşte Ekşi Sözlük'teki o yazı:

Nevşin Mengü, Ekşi Sözlük'te en çok sevilen insanlardan biri. Haliyle kendisine sürekli olarak bir ilan-ı aşk durumları oluyor. Geçtiğimiz aylarda da "Nevşin Mengü'yü tavlayabilecek adam" diye bir başlık açıldı ve Nevşin Hanım'ı tavlayabilecek adam üzerine biraz konuşuldu. Sözlük yazarı "biseybuldum" ise olaya başka bir pencereden baktı: Biz O'nu istediğimize emin miyiz?

NEVŞİN'İ GERÇEKTEN İSTİYOR MUYUZ? ana başlıklar halinde topluyorum, bu akşam bütün işi gücü bırakıp buna odaklanıyorum. öyle bir söyledim ki sanki tüm dünya benim sayemde dönüyor gibi oldu, brooklyn nine-nine izlemeyi 5 dakikalığına bırakıyorum diyelim.

İŞ DURUMU muhtemelen kendisi 15,000 tl civarı bir aylık gelire sahiptir, bu nedenle kenarda fazla parası olduğunu sanmıyorum. dur hemen, parasını yemeye çalışmıyoruz burada. yaptığı iş çok riskli, yarın kanala bir telefon gelir, işsiz kalır. üstelik o telefon geldikten sonra iş bulması da zor olacaktır. bu durumda kenardaki parası da çabucak biteceği için depresyona girer. kim depresyondaki bir kadınla beraber olmak ister?