Netflix'ten Müjde: Friends Türkiye'ye Geliyor

Netflix Türkiye hesabı Twitter üzerinden takipçileri ile müjdeyi paylaştı. "Friends" dizisi Türkiye'de de yayınlanacak.

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2021

Friends dizisi, Netflix'e geliyor. 1994 ve 2004 yılları arasında yayınlanan Amerikan yapımı sitcom dizisi toplam 10 sezon devam etti. Netflix Türkiye, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile müjdeli haberi verdi. Manhattan New York'ta yaşayan 6 kişilik arkadaş grubunun başından geçen hikiayeleri konu alan Friends Netflix Türkiye'ye gelecek

FRİENDS NETFLİX'E NE ZAMAN GELECEK, TARİH BELLİ OLDU MU?

Friends Netflix yayın tarihi belli oldu. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği haberi, Netflix Türkiye hesabı sosyal medya paltformları üzerinden duyurdu. Buna göre Friends Netflix'te 1 Nisan itibarıyla yayınlanmaya başlayacak.

ABD haklarını yakın zamanda satın alan HBO Max, özel bir bölüm planladığını ve bütün oyuncuların tam kadro bu bölümde yer alacağını açıkladı. Özel bölümün, bu yılın ilerleyen aylarında yayınlanması bekleniyor.

FRİENDS KONUSU NEDİR?

Friends dizisi günümüzde halen daha izlenilen ve 20'li yaşlarında her biri birbirinden farklı olan 3 kadın ve 3 erkek karakterden oluşan 6 gencin New York'ta yaşamakta oldukları komik, eğlenceli ve aynı zamanda hayat dolu olan maceralarını anlatmaktadır. Bu dizi sürekli olarak birlikte vakit geçirdikleri Central Perk Cafe'de dizi karakterlerinin komedilerine eşlik etmektedir.