Netflix Türkiye’de Eylül Ayında Yayımlanacak Olan Yeni Yapımlar

Vaktini bir şeyler izleyerek geçirmeyi sevenler için mükemmel bir ay daha bizleri bekliyor. Bakalım Eylül ayında hangi diziler yayımlanacak, hangi sevilen film ve belgeseller Netflix'te gösterime girecek?

Eklenme Tarihi: 01 Eylül 2021

Capernaum / Netflix Lisanslı İçerik / 1 Eylül
Lübnan & Fransa ortak yapımı dram filmi, Lübnanlı bir çocuk olan Zain'in hikayesini anlatıyor. Film, Zain'in sıradan bir küçük çocuktan, kendisini istismar eden ailesine baş kaldırıp kaçan, zekası ve pratikliği ile sokaklardaki yaşam savaşından galip çıkan ve kendisine yapılan haksızlığın karşısında dimdik duran, 12 yaşındaki genç bir delikanlıya dönüşümünü gözler önüne seriyor. Bu süreçte Zain hayat mücadelesi veriyor, Etiyopyalı mülteci Rahil ve onun bebeği Yonas'a göz kulak oluyor, şiddet suçundan hapse giriyor ve en sonunda mahkemede adalet arıyor.

Rick and Morty: 5. Sezon / Netflix Lisanslı İçerik / 12 Eylül
Parlak zekalı fakat alkolik bilim insanı Rick ve huysuz torunu Morty’nin alternatif dünyalara yaptığı yolculukları konu alan Rick and Morty, beşinci sezonuyla geri dönüyor.

Kozmik Kid / 2. Sezon / 7 Eylül
Jo gerçek bir lider olmanın ne demek olduğunu öğrenirken Yerel Kahramanlar, kalan Güç Taşları’nı bulup galaksiyi kurtarmak için bir uzay macerasına atılır.

Perde Arkası: Kırılma Noktası – Untold: Breaking Point / Netflix Orijinal Belgeseli / 7 Eylül
Amerikalı tenisçi Mardy Fish, ülkesinin bu spordaki başarısını sürdürmesi için üzerinde baskı hissedince tüm hayatını değiştiren ruhsal sorunlarla karşı karşıya kalır.