Behind Her Eyes Dizisinin Yıldızı Eva Hewson Justin Timberlake'i Nasıl İşlettiğini Anlattı

Netflix'in geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve gündemden bir türlü düşmeyen dizisi 'Behind Her Eyes'ın yıldızı Eve Hewson, babasının telefonundan Justin Timberlake'i nasıl işlettiğini anlattı.

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2021

İrlandalı rock topluluğu U2'nun solisti Bono'nun oyuncu kızı Eve Hewson, küçükken babasının telefon rehberini çaldığını ve Justin Timberlake'i arayarak işlettiğini anlattı.

Netflix'te yayınlanan Behind Her Eyes dizisinde oynayan Eve Hewson, katıldığı bir televizyon programında çocukluk anılarını anlattı.

Küçükken babası Bono'nun telefon rehberini çalıp insanları işlettiğini söyleyen Hewson "Justin Timberlake'i aradım ve açtı. Ona mısır gevreğinin arkasında yazan bilgi sorularını sordum ve yanıt verdi. Çok rekabetçi bir insanmış, telefonu kapamadı" dedi.

Behind Her Eyes dizisinin konusu nedir?

Bekar olan bir anne, psikiyatrist patronu ile ilişki yaşadığı sırada, patronunun gizemli olan karısı ile de gizli bir arkadaşlık kurduktan sonra kendisini sapkınca zihin oyunları içinde bulur.

Dizide 1 tane oğlu olan bekan bir anne ile bir psikiyatristin ofisinde yarı zamanlı olarak çalışmakta olan Louise anlatılmakta. Patronu ile yeni bir ilişki başlatan Louise patronunun karısı ile de beklenmeyen bir arkadaşlığa başlar.