Neslihan Atagül

Neslihan Atagül

Eklenme Tarihi: 01 Aralık 2013

Habertürk'ten Ekin Türkantos, güzel oyuncu Neslihan Atagül ile buluştu... İşte o renkli röportajdan kareler haberimizde... 13 yaşından bu yana ekran ve beyazperdede izlediğimiz ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün hayatına dair bilinmeyenler... 13 yaşından bu yana ekran ve beyazperdede izlediğimiz Neslihan Atagül, geçen ay öyle bir düğün yaptı ki herkesten çok kendi eğlendi, eğlendirdi. Ancak düğün pastası önünde yaptığı bıçakla dansı eleştirildi. Eleştirenlerden biri de anneannemdi. O da cevap verdi: “O bıçak keskin değildi.” Ve ekledi: “İşte, seyirciyle büyümek tam da bu.” Bu yıl onun yılıydı... Oynadığı rol sevildi, ekranda yıldızı parladı. Hatta öyle ki, Seul Drama Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” kategorisinde dünyaca ünlü isimlerle finale kaldı. Uzun süredir birlikte olduğu Kadir Doğulu’yla eğlenceli bir düğünle hayatını birleştirdi. Evlilik ona uğurlu geldi ve bir celebrity olmanın vazgeçilmezini yerine getirerek bir güzellik markasının, Pantene’in marka elçisi oldu.

Bu yıl senin yılındı. Ekranda parladın, hayatının aşkına kavuştun ve marka yüzü oldun. Bu yıl senin için bir nevi dönüm noktasıydı diyebilir miyiz? Açıkçası dönüm noktası mı tam olarak bilemiyorum, bunu ileride anlayabileceğim. Bu yıl gerçekten çok verimli, bereketli ve dolu geçti. Hayatımda güzel başarılar oldu, evlendim. Şu an her şey güzel bir şekilde artarak devam ediyor. Umarım böyle devam eder. İlk günden bugüne seni izleyenler gelişimine de tanıklık etti. Seyirciyle büyümek sana neler hissettiriyor? Ben evin küçük kızıyken onların gözü önünde genç bir kadına dönüştüm. Bu tabii ki çok tatlı bir şey. Çocukluğumdan bugüne beniizlemeleri ve çoğalmaları beni çok mutlu ediyor. Bir de evlendirdiler seni... Evet, beni bir de evlendirdiler. (Gülüyor)

Uzun zamandır bu kadar eğlenceli bir düğün görmemiştik, hayırlı olsun. Birbirine çok yakışan bir çift, gece boyunca motivasyonunu bozmadan gülümsüyor, dans ediyor. Gerçekten çok güzeldi. Her şeyi planladınız mı? Biz çift olarak eğlenmeyi çok seviyoruz. Tabii ki düğündeki bazı şeyler planlandı ama danslar tamamen spontane gelişti. Bir de elinde bıçakla dans ettin, anneannem bile bıçakla dans etmene fena bozuldu, “Kızım bıçakla dans edilir mi?” dedi... Anneannene söyle o bıçak keskin değildi. (Gülüyor.) Evet işte, seyirciyle büyümek tam olarak da bu. Düğün videonuz YouTube’da 628 bin kez görüntülenmiş biliyor muydun? Hayır, o kadar izlendiğini bilmiyordum.

Evlilik nasıl gidiyor, kısa bir tatil yaptınız hemen projeler başladı... Dizimiz tatile girdi, reklamları, fotoğraf çekimleri başladı. Bu yıl çok fazla tatil yapamadım. Bundan dolayı mutsuz değilim çünkü hayatımda çok güzel şeyler oluyor. Zaten bunlar motivasyon kaynağım olduğu için keyifle yapıyorum. Tatili her zaman yapabilirim. Fobilerin var mı ? Kapalıalanda çok kalamıyorum, klostrofobi. Mesela şu an bulunduğumuz odada kapı biraz daha kapalı olsa camı açmak isterim. Odaya dışarıdan hava girmesi gerekir. Güne nasıl başlarsın? Sabahları espresso içmem gerek . Kahvaltıdan sonra Türk kahvesi ve gün içinde ve yatmadan önce çok su içmeye çalışı yorum. Spor yapıyormusun? Sette karavanda minik aletlerimle yapmaya çalışıyorum. Şu sıralar bolca yüzüyorum. Zaman buldukça da pilates yapıyorum.