Neil Patrick Harris'ten Matrix 4 İpuçları

The Matrix 4 filminin yeni kötü karakteri Neil Patrick Harris filmle ilgili yeni bilgiler paylaştı.

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2021

The Matrix 4 filminin izleyici karşısına geçmesi için hazırlıklara devam ediliyor. Bu sırada filmin yıldız oyuncularından Neil Patrick Harris geçtiğimiz günlerde Just For Variety podcast programına konuştu. Oyuncu, The Matrix 4 hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Jonathan Groff ve Priyanka Chopra ile birlikte Marrix serisine katılan Neil Patrick Harris, podcast programında yaptığı konuşmada Matrix devam filminin hiç de blockbuster (100 milyon doları geçen filmler için kullanılan deyim) bir yapım gibi hissettirmediğini ifade etti.

Lana Wachowski'nin yönetmen koltuğuna oturduğu Matrix 4'te kötü karakterini canlandıracak oyuncu "Büyük bir olay gibi hissettirmedi. Çünkü yükseklerde çekim yapıp doğal ışık kullandığı zamanlarda sanki onun (Lana Wachowski) küçük sevimli alanında gibiydik. Bazen bulutların dağılmasını etrafta bir yerde oturarak bir saat beklerdik ve sonra hızlıca çekim yapardık. Senaryo sayfalarını 30 dakikada çekersin ve sonra işin bitmiştir" dedi.

Harris "Bu filmin blockbuster olduğunu storyboardlar, animasyonlar nedeniyle düşünebilirsiniz. Lana Bunu daha önce üç kezden fazla yaşadı ve şimdi görüşüme göre işleri kendi yöntemleriyle hallediyor. Çoğu zaman büyük bir işin içinde olduğumuzu hissetmedik, çünkü Lana çok samimi olmasını sağladı" diye konuştu.