Glee oyuncusu Naya Rivera'nın ölümünde sır perdesi aralandı

Geçtiğimiz 8 Temmuz'da oğlu Josey Hollis Dorsey ile birlikte tekneyle California'daki Piru gölüne açılan ve 13 Temmuz'da cansız bedeni bulunan Naya Rivera'nın otopsi raporu tamamlandı.

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2020

'Glee' dizisinde canlandırdığı 'Santana Lopez' karakteri tanınan 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera'nın ölümüne ilişkin yeni detayları Ventura County Adli Tıbbı açıkladı.

8 Temmuz'da Naya Rivera oğlunu da alarak Piru Gölü'ne gitti. Burada bir tekne kiralayan Rivera oğluyla birlikte göle açıldı. Saatler sonra gölde seyreden başka bir teknenin sürücüsü Rivera'nın oğlunu, kiraladıkları teknede uyur halde buldu. Rivera ise görünürde yoktu.

Diğer tekne kullanıcısı olayı hemen polise bildirdi ve Naya Rivera'nın kayıp olduğu haberi duyuldu. Günler süren aramadan sonra oyuncunun cansız bedeni bulundu. İyi bir yüzücü olduğu bilinen Rivera'nın hayata veda etmesi sevenlerini ve hayranlarını yasa boğdu.

Polis, olay sırasında Rivera'nın yanında olan 4 yaşındaki oğlu Josey'in anlattıklarını da göz önünde bulundurdu. People dergisinde yer alan habere göre Rivera'nın eski eşi Ryan Dorsey'den olan oğlu Josey, o anları polislere, "Bir, iki,üç dedik ve tekneden atladık" diyerek anlattı.